3. kolo MFK Modřice - SKMK 0:6 (0:6)

22.08.2023

Střelci gólů: 6. Vlček, 14. Abrahám, 22. Simr, 35. Okleštěk (pen), 40. Simr, 45. Simr 


Ráz utkání stanovila hned v první minutě tyč po střele Imricha. Po domácím zápase s Blučinou ale nezačaly přibývat tyče nýbrž góly.
V 6. minutě Vlček nahrál Imrichovi do lajny, sám si naběhl na zpětnou přihrávku a otevřel skóre utkání. Po neúspěšném zastřelování Oklešťka se po autu dostal k odraženému míči Abrahám a střelou z dálky překonal domácího brankáře, který na střelu pod břevno nedosáhl.
Ke slovu se dostali i domácí, ale nepřesná střela Králíčka neohrozila Hýska v brance. Třetím přesně mířícím byl v polovině prvního poločasu po rohu Simr.
Po silné pasáži hostujícího týmu se dostali ke střele domácí a také zamířili do tyče Hýskovi branky. Po další ráně z dálky převzali otěže zápasu opět hráči SKMK a na branku domácího brankáře se hrnul jeden útok za druhým. V pokutovém území srazili Modřičtí Květoše Dančáka a Okleštěk penaltu bezpečně proměnil.
Před přestávkou ještě po individuální akci Oklešťka zvýšil vedení hlavičkou Simr a akcí po stejné ose završil Simr hattrick.
V poločase obě mužstva v horkém počasí prostřídala a tempo hry dost polevilo. Větší oživení přineslo střídání pro domácí tým, který neúnavně útočil, avšak bez jakéhokoliv efektu pro potěšení domácích fanoušků. Většina střel mířila mimo tyče nebo zasáhl pozorný Hýsek, který si poradil i s utěšenou střelou z dálky pod břevno. Z našich šancí je nutné zmínit jen neproměněnou šanci Martina Dančáka, který z prostoru penaltového puntíku netrefil prázdnou bránu.

Ve středu 23.8. přivítá SKMK v 1. kole Okresního poháru v 17 hodin mužstvo Ivančice "B". 

Pozn. autora: V oficiálním zápise je chyba v zápise střelců. 


-rp-

© 2022-23 Všechna práva vyhrazena SK Moravské Knínice, z.s.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!