MLÁDEŽ

Naši kvalifikovaní trenéři mládeže se zaměřují především na koordinaci pohybu a všeobecné rozvíjení sportovních dovedností. Nabízíme všem mladým členům fotbalové, atletické a koordinační tréninky. Našim hlavním zaměřením je fotbal a doplňkově také terénní překážkový běh. Několikrát do roka jsou v rámci České republiky pořádány dětské závody SPARTAN KIDS RACE, kterých se pravidelně účastníme s velmi dobrými výsledky. Sportovní klub Moravské Knínice se zaměřuje na děti od předškolního věku 5 let. Věříme že, tímto rozvíjíme nejen jejich pochybové vlastnosti, vytrvalost, ale i snadné začleňování do kolektivů.
Od března do listopadu využíváme pro naše tréninky travnaté a workoutové hřiště. V ostatních měsících tělocvičnu Sokola Moravské Knínice a další sportoviště v okolí.
Plánujeme také vybudování 5km okruhu v okolí obce Moravské Knínice pro trénink terénního běhu s překážkami a 60m běžeckou dráhu pro trénink běhu do kopce.    

"Věříme, že licence Grassroots Leader zasáhne a ovlivní co největší množství lidí, kteří se pohybují kolem malých fotbalistů. Jeho spuštěním bychom rádi docílili co nejširší a hlavně jednotné informovanosti všech, kteří děti trénují. Vše je připraveno v co nejstručnější formě, ale zároveň v souvislostech, které jsou pro správnou výchovu velmi důležité. Nejde jen o organizaci tréninku, ale třeba i to, jak s dětmi mluvit a jak se k nim chovat, nebo jak jejich rodičům pomoci nastavovat správnou životosprávu, co si vzít k pití, jaké mít kopačky a jak dětem komplexně pomáhat." řekl k licenci tvůrce obsahu Antonín Plachý, vedoucí trenérsko-metodického úseku FAČR.


Rád bych vás za Sportovní klub Moravské Knínice, z.s. pozval na překážkové závody pro děti SPARTAN KIDS RACE, kterých se pravidelně účastníme. Pro rok 2024 na 18. a 19. května pořadatelé opět po roce zvolili hodně atraktivní lokalitu na brněnském automotodromu. Udělali nám tím velikou radost, protože to budeme mít kousek za humny. Za necelých 500Kč startovného budou mít děti možnost porovnat svůj výkon s ostatními i něco získat.


Po dokončení závodu na ně bude v cíli čekat tričko (velikosti pro výběr do registrace), krásná medaile, čelenka se startovním číslem a hlavně zážitek na celý život.

INFORMACE PRO REGISTRACI SPARTAN KIDS (sobota 18.5.2024)

© 2022-23 Všechna práva vyhrazena SK Moravské Knínice, z.s.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!