4. kolo SKMK - Zbýšov 9:2 (4:2)

28.08.2023

Střelci gólů: 3. Okleštěk, 11. Simr, 42. Simr, 45. Simr, 49. Simr, 55. Okleštěk, 58. Schuster, 61. Albert, 89. Dančák M.  

Svižný začátek utkání obou mužstev načal Okleštěk, který na zadní tyči usměrnil míč za záda brankáře - 1:0. Po ztrátě míče ve středu hřiště protáhl hostující záložník gólmana Záleského, který vyrazil míč před dobíhajícího Hudce, který srovnal na 1:1. Na centrovaný míč z rohu si nejvýše vyskočil Simr a opět poslal domácí tým do vedení - 2:1.
Poté přineslo vzrušení zaváhání gólmana s rozehrávkou, čehož chtěl využít napadající útočník Zbýšova, ale na brankové čáře zaskočil Abrahám. Když přišli hráči SKMK na své polovině o míč, využil hostující Hudec situace a z 20 m překonal gólmana - 2:2
V závěru poločasu završil Simr hattrick, když nejdříve usměrnil za záda brankáře prsama prudký centrovaný míč Švece - 3:2 a po souhře Oklešťka s Dančákem využil nahrávku z lajny - 4:2
Druhý poločas začal jak první skončil, tedy gólem Pavla Simra, který hlavou zvyšoval na 5:2
Střídající Traoré zatáhl míč po  levé straně, nahrál před bránu Oklešťkovi, který si míč nechal projít mezi nohama, oklamal brankáře zaznamenal svůj druhý gól - 6:2. Po faulu na Abraháma, si sám Abrc postavil míč a na jeho centrovaný míč vyskočil Schuster - 7:2. Silnou desetiminutovku uzavřel Albert, když dorazil do sítě vyražený míč, který vyslal na hostujícího brankáře Baran - 8:2. I hráči Zbýšova v druhé půli rozvlnili síť, ale radost jim zkazil zvednutým praporkem lajnový rozhodčí. Zápas uzavřela souhra Dančáků, kdy centr Květoše zakončil Martin na výsledných 9:2.

 V sobotu 2.9. zajíždí hráči SKMK na hřiště momentálně 7. týmu, Hrušovan u Brna, 


-tv-

© 2022-23 Všechna práva vyhrazena SK Moravské Knínice, z.s.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!