FC Veverská Bítýška - SKMK 0:9 (0:4)

26.05.2024

Střelci gólů: 4´ Simr, 20´ Moravec, 24´ Okleštěk, 35´ Schuster, 50´ Ryšavý, 60´ Okleštěk, 74´ Moravec,
82´ Švec, 89´ Simr

Na nejkratší výjezd sezóny, do blízké Veverské Bítýšky vyrazili fanoušci na kolech, na motorkách i v autech. A mohli přihlížet, jak Okleštěk vybídl k náběhu do vápna Vlčka, jehož centr bezpečně uklidil za záda brankáře Zemánka hlavou Simr - 0:1.
Poté si na Baranovu přihrávku nabíhal Moravec, dával na Simra, který patičkou sťukl míč pod sebe, ale nabíhající Moravec příležitost nevyužil. Záhy to byl po Oklešťkově asistenci opět Moravec, který si předkopl míč před obránce, obešel jej i vyběhnuvšího brankáře a pohodlně zavěsil do prázdné brány - 0:2.
Neméně snadná pozice čekala Oklešťka, před kterého přišla přihrávka po zemi před brankáře od Simra - 0:3.
Domácí Sachinidis si podržel míč, prostrčil jej na Nguyena, ale jeho střela šla daleko od brány. Další akci Nguyena odkopl pozorný Záleský, který byl u míče první. Na druhé straně se po rohu zorientoval nejlépe Schuster - 0:4.
A do poločasu mohlo být ještě veseleji, ale po Ryšavého chytrémcentr se nepodařilo Simrovi přehlavičkovat brankáře a ten mu šanci chytil. 

První šancí druhého poločasu měli hráči Bítýšky, když si naši obránci dávali přednost před neposedným míčem až bednář prověřil Záleského schopnosti. Na rychlý kontr si pak vyběhl Simr, postrčil na Moravce, který před brankářem přihrál na dobíhajícího Ryšavého - 0:5.
A opět Simr nabíhal na pobídku za obranu, ale tentokrát byl gólman rychlejší, jenže míč jen vytěsnil před vápno, kde si míč vzal Okleštěk a obešel brankáře i s obráncem - 0:6.
Nguyen poté přesprintoval Schustera, ale pokus skončil v náručí Záleského. Na druhé straně odcentroval míč od lajny Vlček a ten skončil na břevnu Zemánkovy brány. Další rozvíjející akci Bítýšky vystihl před vápnem Schuster, rozběhl se do protiútoku, na půlce si míč vyměnil s Traorem, ale bohužel zakončení mu překazil Zemánek. Chvíli na to ale proměnil  Simrovu přihrávku Moravec - 0:7.
Neúspěšný pokus rozběhli domácí do protiútoku, ale na půlce je o míč obral Bohdálek, který poslal dlouhý míč dopředu na Schustera, který vyklepával šprajc. Schuster si míč podržel a poslal míč nadýchaným lobem před bránu na nabíhajícího Švece, který si jej vyzobl hlavou jak malinu - 0:8.
Domácí ve snaze ohrozit Záleského začali více střílet, zkoušel to Bednář stejně jako Lajcman, ale střely šly buď mimo tyče nebo je zneškodnil Záleský. Skóre utkání uzavřel Smir střelou k tyči - 0:9.

V předposledním domácím utkání budeme hostit v neděli 2. června od 10:30 FK Židlochovice. 

© 2022-23 Všechna práva vyhrazena SK Moravské Knínice, z.s.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!