SKMK - FK 1932 Hrušovany u Brna 13:2 (6:1)

06.04.2024

Střelci gólů: 9. Simr, 13. Okleštěk, 21. Vlček, 27. Okleštěk, 37. Moravec, 45. Sitař, 50. Simr, 52. Simr,
62. Moravec, 64. Okleštěk, 69. Binder, 74. Binder, 76. Dančák K.

Už to v týdnu před zápasem vypadalo, že soupeři z Hrušovan díky absencím v kádru nedorazí, ale nakonec jim patří díky, že přistoupili na změnu termínu a do Knínic dorazili v sobotu po poledni. 
Necelých deset minut trvalo domácím, kteří vyběhli v nové červeno černé pruhované variaci dresů, než srovnali mířidla, mezitím větší šance neproměnili Dančák K. a Simr. Byl to ale druhý jmenovaný, který se v další šanci uvolnil a otevřel skóre utkání - 1:0
Nuceným střídáním za zraněného Kubu Dančáka se do hry dostal Dufek. Autové vhazování poté prodloužil Moravec na Oklešťka, který pravou nohou z první odrazil míč o tyč a zvýšil - 2:0
V další šanci před brankářem se nepodařilo usměrnit míč do brány Oklešťkovi, míč šel nad bránu. V první vážné šanci se ocitli i hosté, když po rohu balón vyplaval zpět před zahrávajícího hráče, jehož střela šajtlí olízla břevno branky brankáře Tomandla, který zaskočil za Záleského. Velkou bojovnost poté předvedl Vlček, který doběhl téměř ztracený míč, obelstil obránce a z ostrého úhlu překonal i brankáře - 3:0.
Efektivně se snažil v další šanci přihrát Moravec, když naběhl do pokutového území a míč posunul za sebe, nabíhající Vlček ale nemířil přesně. Dalším úspěšným tak byl Okleštěk, který se otočil kolem brankáře a navýšil na 4:0
K příležitosti se dostali hosté, když rohový kop neudržel Tomandl a za nim stojící Růžička bez  problémů skóroval - 4:1.
Do dvou šancí po sobě se dostal Moravec, v první neuspěl, ale po přízemní přihrávce Oklešťka už se nemýlil - 5:1.
Před odchodem do šaten završil půl tucet Sitař, když rohový kop plackou uklidil do středu brány, ale gólman jeho střelu neudržel - 6:1.

Náběhem z levé strany se do pokutového území, kde obelstil obránce, prezentoval Okleštěk, ale jeho tečovaná střela se odrazila z brankové čáry pryč. Gól přišel po chvíli, když takřka brazislkou kombinaci dvojice Huška a Okleštěk zakončil Simr - 7:1.
V tu chvíli trošku demotivovaní hosté čelili útoku za útokem, Baranovu nabídku do běhu převzal Vlček a libovou přihrávkou nabídl Simrovi zkompletování hattricku - 8:1.
Do hry se podívali Albert, Bohdálek a Kunc. Za dalším náběhem za obranu se vydal po Abrahámově přihrávce Moravec, který obloučkem přehodil Moravec - 9:1.
Když Okleštěk zužitkoval přihrávku Moravce, zaokrouhlil desátým gólem skóre utkání a zároveň vstřelil stý gól SKMK v letošní sezóně - 10:1.
Diváci chtěli víc a chtěli i hráči, kteří do té doby neskórovali. Jako Dufek který se náramně položil do centru ze strany, ale střela letěla nad břevno. Po faulu na Dančáka ukázal sudí na značku pokutového kopu. Na značku si jej postavil v tu chvíli střídající Binder, ale jeho střela letěla těsně vedle pravé tyče. Takřka vzápětí si ale předskočil před obránce Moravec a jeho přihrávkou složil předseda klubu Binder reparát - 11:1.
Nedůraz v domácí obraně poté využil Fajgl, který si navedl míč od lajny ke středu a překonal Tomandla - 11:2.
Tucet gólů domácích završil Binder po přihrávce Vlčka - 12:2.
Poslední gól přichystal Moravec, když zahraný roh vrátil zpět před bránu a Dančák uzavřel skóre utkání 13:2.

V příštím kole se hráči SKMK vydají do Blažovic, hrát se bude v neděli 14.4. od 16 hodin.

© 2022-23 Všechna práva vyhrazena SK Moravské Knínice, z.s.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!