SKMK - FK Kupařovice 9:0 (5:0)

19.05.2024

Střelci gólů: 5´ Ryšavý, 14´ Vlček, 17´ Okleštěk, 17´ Moravec, 36´ Moravec, 57´ Simr, 75´ Moravec, 85´ Schuster, 90´ Dufek

Obvyklý jarní dobrý vstup do utkání zopakovali hráči SKMK i tentokráte, když byl sražen v pokutovém území Dančák a penaltu proměnil Ryšavý - 1:0.
Hosté z Kupařovic se zkraje do pokutového území moc nedostávali a tak první ohrožení přišlo z dálky z kopačky Špačka. Centr za obranu poslal Ryšavý na Vlčka, který si balón stáhl ze vzduchu a pod brankářem Klusáčkem vsítil druhý gól - 2:0.
Dalším centr mířil od Oklešťka na Simra, ten ale balón nezkrotil mezi tyče. Úvodní čtvrthodinku zakončil střelou zpoza vápna Ryšavý, kterou do brány dorazil Okleštěk - 3:0.
V dalším útoku si Moravec narazil míč se Simrem a poté překonal brankáře hostů - 4:0
Ani tak se ale hráči Pojihlavanu snažili neskládat zbraně, hodně akcí rozjížděl Musteata a končily u Maléře, který takto vybídl ke střele Špačka, ale ten nemířil mezi tyče Záleského branky. Podobně nabízel míč Simr po úniku po levém křídle Vlčkovi, jehož střela šla vedle. Když ale Musteata ztratil míč ve středu hřiště potáhl míč Ryšavý, míč posunul k Moravcovi, který prostřelil gólmana Klusáčka - 5:0.

O poločase nahradil Oklešťka Albert a posunul se do stoperské dvojice. Ihned po rozehrání se dostal do šance Ryšavý, ale míč měl na dlouho nohu a nepodařilo se mu usměrnit míč za gólmana Kupařovic. Úspěšnější byl Simr, který Moravcovu přihrávku před gólmana vyřešil profesorsky, gólmana si položil a balón poslal do horní poloviny brány - 6:0.
Do hry šli Dufek s Bohdálkem. Když po závaru před hostujícím gólmanem lítal balón ze strany na stranu byl Imrich tím, kdo akci zakončil, bohužel těsně vedle tyče. Posledním oživením byli Dančák Martin s Kuncem, po jejichž příchodu vyslal centr za obranu Schuster, Moravec si stáhl míč špičkou kopačky před gólmanem a lobem dovršil hattrick - 7:0.
Ke střele se dostal Dufek, ale jeho pokus zneškodnil Klusáček. K exekuci rohu se po vystřídání postavil Moravec a chvíli před koncem posadil centr na hlavu Schustera - 8:0.
A opět to byl Moravec, který vyslal střelu zpoza vápna, která se dorazila zpět do hřiště, aby jí pohotově do sítě vrátil Dufek - 9:0.
Po zaváhání Blučiny navyšují hráči SKMK náskok na druhé místo na tři body. 

Příští neděli 27.5. od 17 hodin nabídne rozlosování soutěže "cyklistický výjezd" do Veverské Bítýšky, která bude chtít potvrdit výhru nad Ivančicemi a odpoutat se z chvostu tabulky.

© 2022-23 Všechna práva vyhrazena SK Moravské Knínice, z.s.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!