SKMK - TJ Ochoz u Brna 5:0 (3:0)

21.04.2024

Střelci gólů: 9. Vlček, 15. Simr, 30. Okleštěk, 76. Traore, 87. Huška

Den před zápasem se na trávníku proháněly děti fotbalových školiček. V turnaji osmi týmů obsadili domácí páté místo, když si připsali si dvě výhry a remízu. Turnaj ovládla FC Svratka Brno.

V neděli o den později přijelo mužstvo TJ Ochoz u Brna, které naše fotbalisty na podzim přes prohru 1:3 potrápilo. Podzimní počasí a nízké teploty čekalo fotbalisty i dnes. A byli to hosté, kteří hlavičkou Křičky, zahrozili poprvé. První šance domácích přišla nečekaně, když Okleštěk vybojoval míč kousek od půlky a trochu centrem trochu střelou přiměl poprvé jít hostujícího gólmana Dolezhala k zemi. Jako blesk z čistého nebe si naběhl na centr Hušky Vlček a přes obránce otevřel skóre - 1:0.
V další šanci se ocitl Simr, když se vyhoupl na centr Oklešťka, ale míč šel těsně nad. Po vhazování si zpracovával ve vápně míč Okleštěk, balón obklopen obránci udržel a Simr je usměrnil za gólmana - 2:0.
Z ubráněné akce pak rychle vyvážel míč Vlček, ale nepodařilo se mu míč prostrčit na nabíhajícího Smira s Oklešťkem. Pak se dostali domácí k pohledně kombinaci, kterou zakončil patičkou Ryšavý na Okleštka, který bezpečně zvýšil - 3:0.
Dlouhý míč z autu podběhl gólman Ochoze a dal Oklešťkovi příležitost, ale ani pokus nohou ani hlavou nepřešel přes hostujícího obránce, který dvakrát hlavičkoval z brankové čáry. Reparát složil Dolezhal po následném rohu, kdy lapil tvrdou hlavu Simra do rohu brány. Poločas ukončili hosté, konkrétně Křička, ale jeho střelu Záleský vyrazil mimo tyče. 

V druhém poločase kvalita přešla spíše v bojovnost a souboje mezi šestnáctkami. Rozehraný přímý kop nevyužil Türscherl. Diváci tak byli v chladném počasí rozehřáti jen některými puštěnými kontakty od rozhodčího, kdy střídavě domácí a hosté vyžadovali karetní ohodnocení daných sitruací. Až poslední patnáctiminutovka přinesla góly. Moravec na vlastní půlce vybojoval míč a po spolupráci s Oklešťkem poslali do náběhu Traoreho, který po kličce na gólmana zvýšil na 4:0.
A byl to znovu Moravec, u kterého začala útočná akce, jenž poslal přízemní centr do vápna, kde vypadl míč před Hušku, který nekompromisně zavěsil pod břevno - 5:0.

V neděli 28. 4. v 16:30 zajíždí SKMK na horkou půdu do Měnína, kterému máme po podzimní prohře 2:5 co vracet. 


© 2022-23 Všechna práva vyhrazena SK Moravské Knínice, z.s.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!